IMA badge Winner MUSE badge

“GELECEĞİN YETENEKLERİ PROGRAMI”

Türkiye’nin en hızlı ve en fazla yükselen işvereni* olarak, “İşveren Markası Genç Yetenek İletişimi”nde çığır açacak bir adım atıyoruz! “Geleceğin Yetenekleri Programı” ile ilkokul, ortaokul ve lisede okuyan geleceğin yeteneklerininin eğitim ve gelişimlerine destek olarak havacılık ve uzay alanındaki mühendislerimizi çekirdekten yetiştiriyor, ilkokuldan kaydını aldığımız yeteneklerimizi üniversiteden mezun olup Türk Havacılık Uzay Sanayii ekibimize katılacakları güne kadar hazırlıyoruz.

Üç ayrı alt modülden oluşan Geleceğin Yetenekleri Programında HÜRKUŞ 6-10 ile ilkokul öğrencilerine eğlenceli içeriklerle havacılık, uzay ve mühendislik hakkında farkındalık oluşturuyoruz.

HEZARFEN 11-14 ile ortaokul öğrencilerine pratiğe odaklı uygulamalar gerçekleştirerek havacılık uzay ve mühendisliği keşfettiriyoruz.

DEMİRAĞ 15-18 ile meslek seçimi aşamasındaki lise öğrencilerinin sorularını cevaplayarak mühendislik mesleğini tanıtmaya ve yönlendirmeye odaklanıyoruz.

*Universum 2021 raporlarına göre Türkiye’nin en hızlı ve fazla yükselen işvereni Türk Havacılık ve Uzay Sanayii A.Ş.

Hürkuş 6-10

TEKNOFEST’te yoğun ön başvuru alan Geleceğin Yetenekleri Programı’nın farkındalık modülü HÜRKUŞ 6-10!

6-10 yaş aralığındaki geleceğin yeteneklerine özel olarak uzman pedagog kontrolünde hazırlanan bu program modülü havacılık, uzay ve mühendislik hakkında çocuklarımızın farkındalığını oluşturmaya odaklanıyor.

İncele

Hezarfen 11-14

TEKNOFEST’te yoğun ön başvuru alan Geleceğin Yetenekleri Programı’nın keşif ve gelişim modülü HEZARFEN 11-14!

11-14 yaş aralığındaki geleceğin yeteneklerine özel olarak hazırlanan bu program modülü farkındalığın yanı sıra pratiğe odaklı uygulamalar ile havacılık, uzay ve mühendisliği keşfettirmeye odaklanıyor.

İncele

Demirağ 15-18

TEKNOFEST’te yoğun ön başvuru alan Geleceğin Yetenekleri Programı’nın Türk Havacılık Uzay Sanayii ile tanışma ve mesleki tercih modülü DEMİRAĞ 15-18!

15-18 yaş aralığındaki geleceğin yetenekleri için hazırlanan bu program modülü meslek seçimlerini netleştirmek üzere lise öğrencilerini mühendislik eğitimine yönlendirmeye ve bu yönde hazırlamaya odaklanıyor.

İncele